Свято для родин учасників АТО

Дата: 07.03.2018 Переглядів: 59

3 березня за ініціативи “Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» відбувся благодійний концерт для учасників бойових дій, їх сімей, волонтерів АТО.

Захід був приурочений до дня народження Тараса Григоровича Шевченка і проводився за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

 

 

 

 

 

Всі, хто відвідав у цей день філармонію, говорять, що це був не просто концерт, а справжнє домашнє свято, на яке з’їхалось більше 500 чоловік зі всієї Вінницької області.

Так, більшість атовців прибули на концерт з дітками та дружинами. “Від сьогодні ми започаткуємо традицію: всі заходи проводити разом із сім’ями, так як сильна сім’я – це сильна країна”, – заявив зі сцени Анатолій Слівінський, Голова правління “Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО”.

У концертній програмі взяли участь: заслужена артистка естрадного мистецтва – Божена Дар, учасник та переможець телепроектів Битва хорів та Голос країни, володар першої премії вокалістів у Лондоні під патронатом Королівського дому – Ростислав Кушина.

Після незабутнього виступу артистів свято продовжилось для малюків та підлітків, яким було запропоновано відпочинок у кращих розважальних закладах Вінниці «Льодова арена» та «Дитяча планета». Стільки щастя, радості, емоцій у дорослих і дітей місто не бачило давно! Бо немає більшого щастя для мами, як цілувати і обіймати усміхнену дитину.

 

Організатори щиро дякують керівництву ТРЦ “Мегамол” та Мережі парків “Дитяча Планета” за підтримку та надану можливість гідно провести свято для дітей учасників бойових дій.