ТАМ – територія активної молоді у Чернігові

Дата: 04.07.2016 Переглядів: 290

30 червня на лівому березі Десни, за пішохідним мостом, у Чернігові розгорнулось Молодіжне наметове містечко «ТАМ» – територія активної молоді».

ТАМ на сайт1ТАМ на сайт2

До табору приїхали представники майже всіх районів та міст області, долучилися до заходу також учасники АТО, творча й активна молодь Чернігівщини. До організації території активної молоді приєдналася і Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка».

ТАМ на сайт5Відкриття ТАМу розпочалось з патріотичного флеш-мобу – по Десні на драгонботах спустили 33-метровий прапор України, який здійснив свій шлях по річці до молодіжного табору.

На урочистому відкритті молодь вітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, заступник голови ОДА – керівник аппарату Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

черешко

До вітального слова долучилися завідувач сектору Державної служби Україниу справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Чернігівській області Альберт Черешко та член делегації Бахмацького району, тренер-викладач Бахмацької ДЮСШ відділу освіти (Батуринська філія) Арсен Журавель.

Протягом трьох  днів для учасників молодіжного форуму відбувалася насичена і цікава програма: концерти, презентації творчої майстерні, молодіжна гра «Мафія», різноманітні квести, музичний фестиваль, фестиваль фарб та інші можливості для активного спілкування.

ТАМ на сайт10Важливою складовою ТАМу були локації військово-патріотичного та спортивного спрямування. Динамічний відпочинок включав також щорічний Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Метою заходу було підвищення національного духу молоді та патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації та розкриття творчого потенціалу молоді.

ТАМ на сайт6У день закриття ТАМу переможцям та учасникам змагань були вручені заслужені нагороди.

Грамотою Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики, сприяння національно-патріотичному вихованню молоді та активну участь  у проведенні Молодіжного наметового містечка «ТАМ – територія активної молоді» нагороджений завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області Альберт Черешко.

атовці2Про захід інформує телеканал “Сівер”