ТЕРАПІЯ ЩИРІСТЮ ТА УРОКИ ПАТРІОТИЗМУ: Психологічна служба Бородянського Центру СПР організовує зустрічі бійців АТО зі школярами

Дата: 20.11.2015 Переглядів: 279

Зустріч воїнів АТО та волонтерів із семикласниками Бородянської школи №1 подарувала кілька годин позитивних емоцій усім її учасникам. Справжні герої і патріоти щиро ділилися з підлітками уроками, що їх змусило винести непросте життя на війні за мир у рідному домі.

zustrich3Важко навіть сказати, для кого ці зустрічі більш важливі. На долю сучасних дітей випало зростати в умовах, коли в державі йде справжня війна за незалежність і територіальну цілісність. Щоб формуватися як особистість у такий непростий час, зробити правильний вибір ким і яким бути, підростаючому поколінню треба мати вдосталь інформації, якій вони могли б довіряти.

zustrich6

А бійцям, які вже повернулися із зони бойових дій, однак в житті яких продовжує домінувати війна, вкрай необхідно «зачепитися» за мирне життя, аби нарешті не лише тілом, а й душею повернутися додому. А що може бути більш мирним ніж дитячі усмішки, непідробні юні емоції та обеззброююча безпосередність.

zustrich7Школярі ставили учасникам АТО безліч простих, однак надзвичайно глибоких за змістом питань, підготували цілий концерт з віршами-піснями-танцями, подарували їм свої поробки-сувеніри на знак вдячності і за довіру та відвертість, і за те, що мужньо стояли на варті нашого мирного життя.

Ось тому такі зустрічі, якщо вони звичайно правильно прораховані фахівцями-організаторами, швидко стають на рейки взаємної довіри й дозволяють розкритися й отримати те, чого наразі так потребують, і випробувані війною дорослі, і діти, яким зростати й будувати майбутнє нашої України.