Тренінги для військовослужбовців в центрі СПР м. Славутич

Дата: 18.03.2016 Переглядів: 250

З 14 по 18 березня на базі соціально-психологічного центру м. Славутича в рамках співпраці та психологічної просвіти для особового складу військовослужбовців військової частини N було проведено низку інформаційно-практичних занять на тему «Як надати допомогу людині, яка знаходиться у стані шоку, стресу чи травми».

Психологи центру Алла Крохіна, Катерина Хоп’як та Ігор Кубрак розповіли про особливості шокового стану, ступору та посттравматичний стресовий розлад. Були обговорені ознаки даних станів, фактори їх виникнення та шляхи подолання. Також обговорювалися питання надання першої психологічної допомоги та конкретні способи допомоги людині, яка знаходиться у стані шоку, ступору, гострого стресу чи істерики. Окрім теоретичного матеріалу, військовослужбовці мали змогу спробувати психологічні методики, покликані допомогти при виникненні цих станів.

Новое изображение-1Заняття виявилися цікавими та корисними, тому ми раді повідомити, що співпраця і далі триває, продовжуючи дарувати взаємну користь і задоволення.