“Тримай біля серця” – фільм про справжніх Героїв

Дата: 01.02.2018 Переглядів: 256

31 січня у київському кінотеатрі “Жовтень” відбувся прем’єрний показ телевізійного  художнього  фільму “Тримай біля серця”.

Ролі у стрічці грають актори київських театрів та учасники антитерористичної операції, вінничани, які брали участь в обороні Донецького аеропорту.

Фільм заснований на реальних подіях, його знімали лише 32 дні. У фільмі йдеться про патріотизм, любов, зраду, втрати та водночас – про дружбу та вічні цінності.

Трейлер фільму дивиться на сайті “Моя Вінниця”.

З поміж інших, роль воїна, який мужньо боронить рідну землю зіграв ветеран АТО, учасник бойових дій, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  у Вінницькій області Олег Дмитрійчук.

На презентацію фільму зібралось багато акторів, волонтерів, представників органів державної влади.

На захід завітали і представники Служби – завідувач сектору у м. Києві Володимир Примаченко, заступник директора департаменту – начальник відділу організаційно-методичного забезпечення з питань надання пільг та житлового забезпечення Руслан Кучук  та головний спеціаліст відділу зв`язків з громадськими об`єднаннями Андрій Маркелов.