Центр СПР м. Коростень сприяє у опануванні англійської мови

Дата: 24.02.2016 Переглядів: 191

У зв’язку з тим, що 2016 оголошений Роком англійської мови згідно Указу Президента № 641/2015 організовується мережа гуртків з вивчення англійської мови у позашкільних закладах, і Центр СПР м. Коростень не є винятком.

2016-рік англ. мовиУ Центрі соціально-психологічної реабілітації населення функціонують безкоштовні гуртки для різновікових категорій населення з 2012 року в рамках міжнародних програм та проектів: «Вчи мову-пізнавай світ» для дітей молодшого віку, «Світ без кордонів –для підлітків», «Давайте поспілкуємось-англійською!»-для дорослих. Дані проекти створені з метою розширення світогляду про культурні реалії англійського народу та з метою вдосконалення комунікативних умінь та навичок.

Так як Центр співпрацює з благодійною організацією Великобританії «ChernobylChildren’slifeline» і діти мають змогу виїжджати на оздоровлення, приймати гостей з Великобританії вдома, спілкуватися з ровесниками по інтернету, то знання англійської життєво необхідне і потребує вдосконалення. З цією метою у Центрі проводиться виставка «Вчи мову-виходь у світ», щоб інформувати населення про значення іноземної мови та залучати їх до вивчення англійської.

WP_20160224_11_50_00_ProЯк показує практика, для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар’єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення іноземної мови, зокрема англійської, просто необхідне.

Передає Віра Гис – координатор міжнародних програм та проектів Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи,м. Коростень