ЦСПР м. Коростень надає психологічну допомогу людям похилого віку

Дата: 27.10.2017 Переглядів: 49

25 жовтня психологом Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до  сфери управління Служби, Надією Волківською була розпочата нова виїзна програма по наданню психологічної допомоги потребуючим верствам населення: «Арт-терапія у роботі з людьми похилого віку».

В сучасних умовах нестабільності, кризового стану гуманітарної сфери похилі люди виявились зовсім обділеними психологічною допомогою. Саме тому, вважають фахівці Центру, постало запитання про створення цієї програми, метою якої є зниження психологічного дискомфорту, рівня агресії у людей похилого віку, серед яких є родини ВПО, включаючи аутоагресію, формування психологічної культури і укріплення психологічного здоров’я.

В результаті проведення першого заняття була сформована група активних пенсіонерів, виявлені цілі та очікувані результати від роботи. Стало явним, що ця категорія населення потребує підтримки, захисту та піклування для того, щоб повноцінно функціонувати у суспільстві, не бути ізольованими від нього та не стати тягарем для оточуючих.

Про це розповідає фахівець із  зв’язків з громадськістю Паламарчук Л. М.