Турнір з бойових мистецтв, присвячений воїнам-інтернаціоналістам

Дата: 23.02.2016 Переглядів: 318

В суботу 20 лютого 2016 року відбувся турнір “Пам’ять” з бойового мистецтва “Комбат самозахист ІСО”, присвячений воїнам інтернаціоналістам та воїнам АТО. Турнір пройшов за підтримки радника Президента України, народного депутата Сергія Куніцина та Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артура Дерев’янка.

ВАсВА_Турнір з бойових мистецтв_20 02 2016 (2) (2)У турнірі взяли участь як спортсмени-початківці (діти), так і професіонали, серед яких чемпіони України з кікбоксінгу – Сергій Отверченко, Трускаленко Дмитро, Карпич Ростислав, Кошель Олег; чемпіон України з ушу-саньда Долгерт Дмитро; чемпіон України з кікбоксингу АКО – Черепанов Ігор; чемпіон України з таїландського боксу – Дячук Андрій; чемпіон Европи з таїландського боксу – Гуляєв Андрій. Змагання проходили у форматі двобоїв та командного багатоборства – 2×2.

ВАсВА_Турнір з бойових мистецтв_20 02 2016 (3) (2)Захід носив спортивний та військово-просвітницький, військово-патріотичний характер.

Комбат самозахист ІСО – це бойове мистецтво, яке розвивається в міжнародній асоціації. Його можна вважати військово-прикладним, адже воно поєднує в собі такі елементи як удари, кидки, захоплення, утримання, конвоювання, а також захист від нападу озброєного противника і захист від кількох противників.

ВАсВА_Турнір з бойових мистецтв_20 02 2016 (1) (2)Очолює Всеукраїнську асоціацію бойових мистецтв “Комбат самозахист ІСО”, військова людина – генерал-майор запасу Микола Зенцев. Головним тренером Асоціації є заслужений тренер України Олександр Сліпченко, який виховав не одне покоління майстрів спорту міжнародного класу та майстрів спорту України.

Асоціація, яка зареєстрована у листопаді минулого року, за короткий час свого існування досягла значних результатів. На чемпіонатах світу ІСО в Штутгарті (Німеччина) та чемпіонаті світу ВТКА в Бенідормі (Іспанія) спортсмени Асоціації Філоненко Назар, Оленчик Вадим, Степанчук Наталія та Пестов Павло виборювали перші місця. Сьогодні спортивна асоціація об’єднує бійців 21 області України з різних направлень бойових єдиноборств.

Захід відбувся у бізнес-центрі “Леонардо” за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52.