У Бородянському Центрі СПР запрацював Пост сестри милосердя

Дата: 04.12.2015 Переглядів: 260

У межах заходів до Дня людей з інвалідністю та з метою створення захищеного середовища для безпечного процесу фізичної реабілітації учасників АТО на базі Оздоровчого комплексу фізичної реабілітації Центру СПР відкрито представництво Товариства Червоного Хреста у вигляді Посту медичної сестри.

Контроль за дотриманням рекомендацій профільних лікарів та лікаря-реабілітолога для проведення вправ із використанням спеціального обладнання, яким оснащено Оздоровчий комплекс фізичної реабілітації – запорука успішного відновлення здоров’я кожного з бійців.

Відтепер, медична сестра Ніна Малько, яка здобула свій вагомий багаж досвіду, працюючи свого часу на столичній «швидкій допомозі», у приймальному відділенні стаціонару та в кабінеті фізичної реабілітації районної лікарні, – компетентно слідкуватиме за змінами у стані учасників програми в процесі виконання ними реабілітаційних комплексів.

Рішення про облаштування Посту сестри милосердя для учасників АТО, що проходять фізичну реабілітацію, було прийнято за ініціативи Бородянського Центру СПР під час звітно-виборчої конференції районної організації Товариства Червоного Хреста. А кілька організаційних кроків з боку обох партнерських організацій забезпечили повноцінну добре оснащену роботу медичного пункту.

Те, що Пост сестри милосердя активно запрацював у Центрі СПР, наочно показує можливості неформального підходу до співпраці різних організацій в інтересах цільової аудиторії – учасників антитерористичної операції.