У День Конституції вшанували національних героїв

Дата: 30.06.2016 Переглядів: 125

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови Любомир Крупа, голова Тернопільської ОДА Степан Барна спільно з представниками Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих, які приїхали з різних куточків України, військовослужбовцями вшанували національних героїв.

3Керівники області, активісти поклали квіти  до меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу, погруддя Ярослава Стецька та пам’ятника Степану Бандери.

15«Символічно, що 20-ту річницю Конституції України відзначаємо біля пам’ятників наших Героїв, які боролися за незалежність України. Так само символічно, що у цей день разом з нами  люди, які у часи тоталітаризму своїм словом, своєю принциповою позицією наближали відродження нашої держави. Це колишні політичні в’язні та репресовані. Також знаково, що поруч з нами  нинішні захисники України – військовослужбовці, – наголосив Віктор Овчарук, звертаючись до присутніх. – Конституція забезпечує державний суверенітет України. У  нашій Конституції закладені демократичні засади для життя та самореалізації кожного громадянина. Та маємо завжди пам’ятати, що їх дотримання залежить від кожного  з нас».

8 Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції співпрацює з Всеукраїнським товариством політичних в’язнів та репресованих у рамках розвитку громадянського суспільства.