У Дніпрі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2018 Переглядів: 104

Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Вибух пам’яті» на Січеславській Набережній відбулася церемонія покладання квітів.

У ній взяли участь в.о. міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева, керівники області, силових структур, народні депутати України, голови обласного, міського та районних об’єднань ветеранів Афганістану, голови районів міста, представники релігійних громад, рідні, близькі воїнів, що загинули в Афганістані, і просто небайдужі містяни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув на афганській війні та поліг, захищаючи суверенітет і цілісність України у наші дні. Після цього Набережною пройшли військові підрозділи Дніпропетровського гарнізону.

Пам’ять про загиблих у тій війні хлопців неможливо стерти, це біль. Тут багато зібралося матерів, сини яких загинули в Афганістані. Вони вже багато років живуть з горем. Пам’ятаємо та поважаємо їхній подвиг!

На сьогодні у Дніпрі мешкає понад 2,5 тисячі учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Учасниками урочистих заходів були і представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Дніпропетровській області.