У Хмельницькому громадськість вшанувала загиблого героя

Дата: 21.06.2017 Переглядів: 79

У Хмельницькому 20 червня відкрили меморіальний знак кіборгу Русланові Присяжнюку. Десантник загинув два роки тому, обороняючи Донецький аеропорт.

Встановили пам’ятну дошку у навчальному закладі «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», де він навчався, поруч із знаком, де увіковічнили пам’ять воїна АТО, прикордонника Павла Дияка.

Вшанувати пам’ять про Руслана Присяжнюка прийшли рідні, побратими, представники влади, вчителі та учні. Кажуть, його очі щодня нагадуватимуть про те, якими повинні бути справжні патріоти.

Руслан отримав повістку по мобілізації 23 серпня 2014 року з Летичівсько-Староконстянтинівського районного військового комісаріату Хмельницької області та, не задумуючись, пішов служити у Високомобільні десантні війська. Його направили до міста Житомир, де він на місцевому полігоні пройшов бойову підготовку.

Разом з побратимами Руслан ніс службу в Донецькій області. З 15 листопада 2014 року по 20 січня 2015 року брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО. Військове загартування проходив, визволяючи важливі стратегічні об’єкти від бойовиків на Сході країни, завжди був там, де найважче.

Поховали Руслана Присяжнюка у селі Пашківка Макарівського району, що на Київщині, де він проживав із дружиною та сином.

Більше про подію – на сайті “Ветерани.UA”