У Коростенському центрі триває міжнародний проект підтримки сімей учасників АТО

Дата: 15.02.2016 Переглядів: 173

Нещодавно з дружнім візитом у ЦСПР населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень прибула представник британської благодійної організації, філії Ашфорд та Ромни Марш-Сара Дей – частий гість нашої громади. Кожного разу, відвідуючи наш заклад Сара Дей зустрічається з дітьми, які перебували на оздоровленні у Великобританії.

Співпраця, яка розпочалася в 2010р. розвивається по різних напрямках: це не тільки оздоровлення дітей у Великобританії, а й багато інших проектів, одним з яких є підтримка сімей учасників АТО. Ми запросили до нашого закладу учасників даного проекту – дружин демобілізованих учасників АТО, де Сара Дей розповіла про перспективи співпраці, повідомила інформацію про британські сім’ї, які надають спонсорську допомогу. Приємно зазначити, що в рамках даного проекту після оплати навчання в школі ДОСААФ вдова померлого бійця з с. Іванопіль вже закінчила курси та отримала права на водіння автомобіля.

WP_20160212_15_11_15_ProСподіваємося, що фінансова та гуманітарна допомога, яка надається, хоч трохи допоможе тим, хто має в ній потребу найбільше. А від самих членів сімей учасників АТО на нашу адресу прозвучали слова вдячності за підтримку, яку надає ЦСПР населення у співпраці з британською благодійною організацією. Маємо надію, що знайдуться ще не черстві душею люди, яким не байдужа доля мешканців громади і ми зможемо допомогти більшій кількості населення нашого регіону.

WP_20160204_11_21_27_ProЛише у взаємодопомозі та взаємоповазі інтересів ми зможемо подолати труднощі. Як кажуть у народі: «Світ не без добрих людей», а ,отже, є надія на краще та сподівання на те, що наші діти та онуки проживатимуть у незалежній процвітаючій країні і ми зможемо допомагати іншим країнам також.

А наразі вже обговорюється інший проект, про який ми розповімо згодом.

Повідомляє Віра Гис –координатор міжнародних програм та проектів,
ЦСПР населення м. Коростень