У Лисичанську провели традиційний день учасника АТО

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 41

Напередодні свята, 13 жовтня, у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся традиційний день учасника АТО.

Фахівці центру зайнятості запросили на “чаювання з атовцями” гостей – соціальних партнерів. В межах дня учасника АТО відбувся інформаційний семінар, презентація роботодавця та круглий стіл.  Серед запрошених – головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Нагорняк, який взяв участь у круглому столі  на тему: “Як адаптуватися до мирного життя? Питання поставлені часом!”.

З ранку для учасників АТО гостинно відкрила свої двері студія “Бізнесстарт”. Учасникам заходу було надано інформацію щодо отримання допомоги на започаткування власної справи та професійного навчання.

Учасники підіймали дуже актуальні питання, жваво обговорювали виникаючі проблеми, будували плани та ділилися досвідом. У підсумку круглого столу було прийняте рішення продовжувати спільну роботу центру зайнятості, громадських об’єднань, державних органів влади та інших партнерів задля допомоги адаптуватися учасникам бойових дій до мирного життя!