У Мелітополі обговорили програму заходів із вшанування Кримського походу П. Болбачана

Дата: 13.04.2018 Переглядів: 60

12 квітня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулось обговорення вшанування 100-річчя Кримського походу Петра Болбачана.

Захід відбувся за участі начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Запорізької ОДА Олександра Зубченка, директора музею Лєйли Ібрагімової, професора історії Олександра Ситника та головного спеціаліста Східного міжрегіонального відділу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Тімура Книша.

Долучились також науковці, краєзнавці, співробітники музею, представники відділу культури, управління освіти, бібліотечної системи, мешканці, небайдужі до історії свого краю. Представники Науково-дослідного центру при МДПУ імені Богдана Хмельницького запропонували встановити в Мелітополі бюстів Дмитру Донцову та Петру Болбачану.

«Сьогодні, в ювілейну річницю Української революції, маємо гідно вшанувати полковника Болбачана за першу в історії нашої держави успішну бойову операцію, коли  Крим  був звільнений від червоних окупантів. Його приклад надихає сучасників до боротьби за повернення анексованих територій», – зазначив Тімур Книш.