У Пологах обговорили питання соціального захисту учасників АТО

Дата: 17.07.2017 Переглядів: 214

16 липня 2017 року у місті Пологи Запорізької області відбулася зустріч представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Костянтина Денисова з учасниками бойових дій та керівництвом районної державної адміністрації

Участь в зустрічі взяли члени правління ГО «Ветерани АТО Пологівщини» та заступник голови Пологівської районної державної адміністрації Ірина Півень.

Під час зустрічі учасникам АТО було презентовано діяльність Служби по Україні, а також у Запорізькій області.

Найбільше ветеранів цікавило питання безплатного проїзду у пасажирському транспорті, а також проходження психологічної реабілітації.

Костянтин Денисов пояснив, що гарантія безоплатного проїзду учасникам бойових дій за наявності посвідчення встановленого зразка закладена в Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Також представник Служби надав консультації щодо нового порядку проходження психологічної реабілітації учасниками АТО, який затверджено постановою Уряду № 497 від 12.07.2017 року.

Заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень провела для учасників зустрічі екскурсію міні-музеєм АТО, створеним працівниками адміністрації, які регулярно з волонтерськими поїздками відвідують своїх земляків у зоні проведення АТО.