У Славутичі провели захід з патріотичного виховання молоді

Дата: 01.03.2017 Переглядів: 102

27 лютого в рамках патріотичного виховання молоді в Соціально-психологічному центрі м. Славутич для учнів 6-Б класу загальноосвітньої школи  № 3 була організована зустріч школярів з демобілізованим учасником АТО Олександром Латишевим та волонтером міста Вікторією Цехмистер.

Олександр поділився з дітьми  враженнями про те, як живуть і несуть службу військовослужбовці, пригадав цікаві випадки, розповів, як вони кожного разу радіють дитячим малюнкам і листам.  Також він ознайомив учнів з військовими спецзасобами та їх призначенням.

Школярі з інтересом  слухали, запитували, розглядали  фронтові сувеніри та прапори з автографами та побажаннями військових славутицькому екіпажу волонтерів,  приміряли каски та бронежилети.

Крім того, на заході говорили про волонтерський рух, допомогу та добрі справи. Діти згадували на особистих прикладах, коли самі надавали допомогу і виступали у ролі волонтерів. Вікторія розповіла учням про свою діяльність, продемонструвала фото- і відеоматеріали поїздок в зону АТО.

Такі зустрічі корисні обом сторонам:  діти узнають про те, що є люди, які потребують допомоги, і є ті, які хочуть допомагати. Дорослі мають можливість передати досвід, особистим прикладом і «живою історією» надихнути молодих людей на добрі безкорисливі справи.

Інформує психолог СПЦ  Майя Багнюк