У Славутичі учасники АТО грали у міні-футбол

Дата: 03.04.2017 Переглядів: 112

1 квітня 2017 року в спортивному комплексі «Олімпієць» відбулися змагання з міні-футболу серед учасників АТО Славутича, Чернігова та Ріпкинського району, присвячені  Всесвітньому  дню здоров’я.

Загальне керівництво проведення змагань здійснював Соціально-психологічний центр м. Славутич, що працює у сфері управління Служби, у співпраці з відділом молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Змагання проводилися з метою укріплення дружніх зв′язків між учасниками АТО з різних регіонів та популяризації здорового способу життя.

Команди охоче взяли участь у змаганнях з міні-футболу, адже це була чудова можливість проявити себе, показати свою фізичну майстерність та волю до перемоги.  Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку.

А результати гри були такі: четверте місце посіла команда ГО «Ветеранів АТО та УБД» (м. Славутич), бронзовими призерами змагань стали ФК “Центурія” (м. Чернігів). Друге місце посіла команда в/ч 3041 (м. Славутич), а найсильнішими в той день виявилася команда з Ріпкинського району. Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу.