У ЦСПР м. Коростень атовців вчать управляти гнівом

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 74

17 березня у  Центрі соціально-психологічної реабілітації населення, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції м. Коростень, продовжилась робота з учасниками АТО з навчання управлінню гнівом.

За допомогою арт-терапевтичного методу воїни змогли повторно пережити свої емоції, пов’язані з тією чи іншою негативною ситуацією, завдяки чому мали можливість корегувати свій емоційний стан.                                                                                                                                                                 У роботі з корекцією гнівом психолог Центру Надія Волківська вибрала метод бібліотерапії. Попрацювавши з готовими текстами, учасники заходу змогли дослідити свій психологічний стан, поглянути на себе зі сторони, з точки зору, як кажуть фахівці,  глибинної психології.

Після завершення роботи учасники АТО побачили, якими вони постають перед своїми рідними, коли перебувають у стані гніву. Зрозуміли, що саме вони відчувають, коли з ними поруч людина з некерованими емоціями.