У ЦСПР м. Коростень проведено семінар для учасників АТО

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 101

19 березня  2017 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації населення міста Коростень, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, соціальний педагог Центру Вікторія Обиход провела семінар для учасників АТО на тему: «Соціально-правові гарантії». На семінарі були присутні учасники групи само- та взаємодопомоги «Гуртом легше» у кількості 24 осіб.

Під час заходу розглянули питання медичного забезпечення учасників АТО, державної програми психологічної реабілітації, пільг на проїзд, забезпечення земельними ділянками та забезпечення житлом,  санаторно-курортного  лікування.

Також соціальний педагог підготувала дві фото-презентації «Захисники в Карпатах», «Говерляни», так як захисники вже чотири рази їздили до відпочинкового табору ГО «За покликом серця» с.Косів, Івано-Франківської області, ця програма охопила вже 16 учасників АТО з м. Коростень. Та ще одна група воїнів нещодавно повернулася з Карпат, де здійснили підйом на        г. Петрос разом з іншим учасниками АТО Житомирської області громадського об’єднання «АТОШНИК», взявши з собою прапор міста Коростень, котрий після поїздки подарували місцевому Краєзнавчому музею. Захисники обмінялися досвідом з побратимами, продовжують підтримувати зв’язок і разом брати участь у різних програмах, спрямованих на відпочинок та реабілітацію бійців.

Інформує соціальний педагог ЦСПР Вікторія Обиход