У Запорізькій області відбулись урочисті заходи до Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2019 Переглядів: 146

13-14 березня у Запоріжжі та Мелітополі відбулись заходи, участь в яких взяли головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов і Тімур Книш.

Під час засідання правління громадського об’єднання «Спілка учасників АТО Мелітополя», що відбулось 13 березня, Костянтин Денисов вручив Подяки від Служби та пам’ятні монети «День українського добровольця» жителям міста, які навесні 2014 року добровільно стали на захист Батьківщини. Також обговорили питання розробки міської програми психологічної реабілітації ветеранів війни за принципом «рівний-рівному», кадрового забезпечення відповідної програми з числа психологів-учасників бойових дій на Сході. Представник Служби поінформував присутніх про особливості реалізації відповідних державних програм.

14 березня у радіоефірі регіональної дирекції ПАТ «НСТУ» відбулась програма «Радіодень» за участі Тімура Книша (доброволець батальйону «Донбас»), який розповів про історію добровольчого руху, мотивацію українців до захисту рідної держави та життя після повернення з фронту.

Цього дня запоріжці відвідали допрем’єрний показ документального фільму «Тато» про добровольця батальйону «Донбас» Володимира Самойленка (позовний «Вован»), який трагічно загинув у боях з російськими військами  під Дебальцевим. Перед початком сеансу до присутніх звернулися побратими «Вована» з батальйону, які згадували історії перебування з ним у тренувальних таборах Національної гвардії України та бойових операціях.

Кінопоказ відбувся за ініціативи громадської організації «Запорозька рада ветеранів АТО», Тімура Книша та за підтримки облдержадміністрації.