У Запоріжжі відбувся семінар з питань підготовки офіцерів запасу

Дата: 28.03.2018 Переглядів: 115

28 березня у приміщенні V корпусу Запорізького національного університету відбувся семінар щодо здобуття вищої освіти на кафедрі військової підготовки місцевого технічного університету.

На запрошення представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Костянтина Денисова семінар відвідали учасники АТО – діючі та демобілізовані військовослужбовці ЗСУ – зокрема, 37 ОМпБ, підрозділу військової служби правопорядку «Сармат», 25 повітряно-десантної бригади.

Під час семінару виступив старший викладач кафедри військової підготовки, полковник у відставці, учасник бойових дій в Афганістані Валерій Потапенко. Він докладно розповів про етапи вступної кампанії, особливості навчального процесу та подальшого проходження служби.

Учасників АТО цікавили питання навчання на кафедрі діючих військовослужбовців, а також можливості вступу для осіб зі статусом інваліда війни. На всі питання було надано вичерпні відповіді.

Слід зазначити, що територіальний підрозділ Східного міжрегіонального відділу Служби по Запорізькій області регулярно проводить заходи із професійної орієнтації та адаптації учасників бойових дій у взаємодії з навчальними закладами та командуванням військових частин. За підсумками сьогоднішнього семінару розпочато підготовку до проведення зустрічі з особовим складом 55-ї окремої артилерійської бригади та підрозділом ВСП «Сармат» щодо порядку здобуття вищої освіти та проходження професійних курсів учасниками АТО.