У Запорізькій області представники Служби разом з правниками стоять на захисті прав учасників АТО

Дата: 16.01.2018 Переглядів: 241

16 січня 2018 року відбулося засідання Ленінського районного суду Запоріжжя, під час якого адвокат Другого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віталій Валько зміг професійно та гідно захистити права і свободи інваліда війни Святослава Грушевського, який за версією слідства з хуліганських мотивів наніс тілесні ушкодження водію маршрутного автобуса, котрий відмовився його безкоштовно.

Святослав Грушевський був направлений до правників 18 вересня 2017 року після прийому представниками Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тімуром Книшом та Костянтином Денисовим, які є офіційними партнерами Центру.

 

Слід зазначити, що партнерство з Центром розпочалося 23 серпня 2017 року.

28 листопада 2017 року разом було проведено круглий стіл щодо порядку безкоштовної правової допомоги учасникам бойових дій.

Крім того, фахівець Центру, учасник АТО Володимир Чабаненко за сприяння представників Служби успішно вступив до безкоштовної магістратури Запорізького національного університету.