У запорізьких “маршрутках” інформують про безкоштовний проїзд учасників бойових дій

Дата: 28.09.2017 Переглядів: 170

Власники маршрутних таксі м. Запоріжжя розпочали встановлення в салонах автобусів інформаційних табличок «УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ – ПРОЇЗД  БЕЗКОШТОВНО». Таблички вже з’явилися на маршрутах № 63 та № 76. Також їх встановлено у комунальному транспорті – тролейбусах.

Встановлення таких табличок було спільною пропозицією учасників АТО та представників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тимура Книша і Костянтина Денисова до міської влади та компаній-перевізників. Таке звернення було озвучене під час спільної наради 21 вересня 2017 року в приміщенні міської ради.

Тимур Книш (сам учасник АТО) під час наради зазначив: «Ми просимо забезпечити перевезення учасників АТО. Є закон. Коли у напівпусту маршрутку не саджають атовця — це злісне порушення».

Також представниками Служби було направлено листа до обласного управління Укртрансбезпеки щодо перевірки фактів відмови учасникам бойових дій у безоплатному проїзді міським автомобільним транспортом та вжиття відповідних заходів.

Фото: редакція інтернет-порталу 061.ua та Костянтина Денисова.