Учасники АТО безкоштовно вивчають англійську

Дата: 21.02.2016 Переглядів: 618

В Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка розпочато проведення безкоштовних курсів із вивчення англійської мови для учасників АТО та членів їхніх родин.

13 лютого на базі кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка розпочато унікальний проект – проведення безкоштовних курсів із вивчення англійської мови для учасників АТО з Полтави та членів їхніх родин.

Ініціаторами організації занять виступили: представник програми Держдепартаменту США «English Language Fellow» Ліза Веіс (Lisa Weiss), яка працює на кафедрі англійської та німецької філології ПНПУ імені В.Г. Короленка, і проректор з виховної роботи університету Наталія Павленко.

Ініціативу на добровільних засадах активно підтримали колеги Лізи Веіс по кафедрі англійської та німецької філології: волонтер Корпусу Миру США Беррі Гропп (Barry Gropp), доцент Наталія Криницька та викладач Ірина Білоус, які провели перші групові заняття для дорослих і дітей шкільного та дошкільного віку (усього – 56 учасників із 87 осіб, які зареєструвалися для вивчення англійської мови).

курси англ.мови

Чудовий ігровий настрій на заняттях допомогли створити студенти Владислав Білан, Юлія Дмитренко, Марина Науменко, Анжела Писаренко та Аліна Саражин.

Координатор проекту доцент Наталія Криницька складає щиру подяку за розповсюдження інформації про курси представниці Полтавського батальйону небайдужих Наталії Серебряковій, заступнику голови Полтавської обласної ради Анатолієві Ханку та головному спеціалісту сектору Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО в Полтавській області Олександрові Алієву.

Про це повідомляє сайт університету.