Учасники АТО передали в дар храму ікону Юрія Переможця

Дата: 21.02.2018 Переглядів: 44

У неділю сиропусну (прощену), напередодні Великого посту, для громади міста Одеси, прихожан Свято-Троїцького храму, військовослужбовців Одеського гарнізону, ветеранів та учасників антитерористичної операції відбулася знаменна подія.

Новопризначений Владика Української Православної Церкви Київського Патріархату Одеської і Балтської єпархії Отець Павло провів урочисту літургію в Свято-Троїцькому храмі, де всі разом молились за Україну, мир та перемогу нашої армії над російсько-окупаційними військами на Сході України.

Після завершення урочистої літургії воїни 59-тої окремої мотопіхотної бригади під керівництвом Отамана Чорноморського козацтва Сергія Гуцалюка передали в дар храму ікону святого великомученика Юрія Переможця, яка весь час перебувала з бійцями на передових позиціях в зоні проведення антитерористичної операції під Маріуполем.

Бійці і ветерани впевнені, що саме завдяки іконі ніхто з них не загинув і не був поранений за весь час служби. Вони вважають, що місце ікони саме в храмі Київського Патріархату. Настоятель УПЦ (КП) отець Василь подякував воїнам і разом з парафіянами і Владикою Павлом помолився за наших воїнів, які захищають Батьківщину від ворога, та всі разом проскандували тричі «Слава Україні – Героям Слава».

На запрошення Сергія Гуцалюка разом з військовослужбовцями та ветеранами АТО знаходився керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.