Україна прагне миру: «День миру in UA-2017»

Дата: 26.09.2017 Переглядів: 133

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який знаходиться у підпорядкуванні Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ініціював проведення заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня миру та організацію заходів в рамках Всеукраїнської акції “День миру in UA-2017”. 

ЦСПР звернувся до органів місцевого самоврядування стосовно  проведення акції та залучили керівників  загальноосвітніх закладів до розвитку подій в межах своїх установ задля поширення інформації на підтримку миру в Україні та у світі, та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління.

До участі у заходах, які  відбувалися з 19 по 22 вересня 2017 року, було запрошено учасників АТО, ветеранів та інвалідів війни, які ділилися власним пережитим досвідом, перебуваючи на передовій на сході України, захищаючи рідну землю.

Було проведено «Уроки миру-уроки діалогу» в усіх загальноосвітніх закладах – виховні години, тематичні дискусії : «Хай буде мир на Землі»; «Голуб Миру»; «Мир на землі – радість у родині» та ін.; організовано зустрічі з представниками ГО «Учасники АТО Коростенщини».

-Продемонстровано відео-презентації: «Мир на землі – це росяні світанки, краса і творчість у піснях, гаях»; показ відеоматеріалів.

-Проведено флешмоби: «Україна – єдина», «Ми за мир», «Хай буде мир на всій землі!».

-Конкурси малюнків: «Я хочу жити в мирній країні!».

-Книжкові виставки: «Підмирним небом» (шкільні бібліотеки).

-Акція «Подаруй голуба» (вручення голубів мешканцям мікрорайону)-учнівське самоврядування.

-Оформлено інформаційну дошку «Ми за мир»; створено відеоролики  «Повертайся живим».

-Проведено smart-mob у соціальних мережах: «Звернення до небайдужих громадян!!!».

Школярі виготовляли паперових голубів, на крилах кожної пташки було написане побажання. Птахи миру були подаровані пересічним громадянам як символи щастя, вісники миру.

Мешканці міста  та загальноосвітні навчальні заклади підтримали всеукраїнську акцію “День миру in UA 2017”.

Фахівці Центру намагалися донести до всіх, що ми за мир! Коростень за мир! Україна за мир!

Ідея акції – залучити максимальну кількість осіб та ще раз привернути увагу спільноти, що українці бажають жити під мирним небом і насолоджуватись прекрасною можливістю –ЖИТТЯМ!

Бажаємо усім нам мирного неба, порозуміння, толерантності! Бажаємо творити добро, здійснювати мрії у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!