Урочистості до 25-ї річниці Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2016 Переглядів: 83

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Логінов взяв участь в урочистостях до 25-ї річниці Дня Збройних Сил України, які відбулися у Будинку офіцерів Житомирського гарнізону.

Військовослужбовці  приймали вітання від керівництва міста і області.

Почесними відзнаками, грамотами та подарунками військовослужбовців нагородили голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма та заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

«Ви – гордість Житомирщини, надія всієї держави. Вас знають і вами захоплюються у всьому світі. Ви пройшли найгарячіші точки, передову і не зламалися. Продовжуйте гордо і мужньо відстоювати нашу державу. Вісловлюю вдячність і повагу кожному військовослужбовцю області, які стали одними із перших на захист України. Ми робитимемо усе, аби тут на вас чекав надійний тил. Сили Вам, здоров’я, витривалості і тільки перемоги», – звернувся до військовослужбовців Ігор Гундич.

davПривітати з ювілейною датою було запрошено Голову громадської організації ветеранів «Союз десантників Житомирської області», учасника бойових дій в республіці Афганістан, полковника у відставці, командира 95-го навчального центру аеромобільних військ, першого командира 95-ї аеромобільної бригади ЧАБАНЕНКА Віктора Григоровича, який нагадав шляхетні етапи становлення бригади, розвитку високомбільних військ України. Окремо він згадав тих, хто віддав власне життя у боротьбі із росіійським окупантом та відмитив особливу роль командування високомобільних військ, що набули свій авторитет та унікальний досвід у бойових операціях на Сході України.

davВ умовах війни на Східному фронті зявилося нове покоління ветеранів, обпалених війною. До слова було запрошено завідувача центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «кіборга» Валерія Логінова. Під час виступу він не тільки привітав військовослужбовців ЗСУ, учасників бойових дій, а й надав інформацію про центри допомоги учасникам АТО у Житомирський області, роботу Служби, що спрямована на виконання державних програм з професійної та соціальної адаптації учасників бойових дій, психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування.

Окремо Валерій Логінов закцентував увагу слухачів на наявність «Пам’ятки учасникам АТО» та можливість переглянути її на офіційному сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО. Він наголосив, що на створеному саме для учасників бойових дій  інтернет-ресурсі «Ветерани.UA» ця Пам’ятка представлена у розгорнутому вигляді – кожна пільга надана окремим документом.

Валерій Логінов подякував Житомирську обласну державну адміністрацію, Голову м. Житомира Сергія Сухомлина за плідну працю та системну допомогу  у роботі  із учасниками бойових дій. Надалі завідувач сектору зачитав вітання Голови Служби Артура Валентиновича Деревянка з Днем Збройних Сил України.

davВійськовослужбовці в свою чергу подякували українцям і жителям Житомирської області за потужний волонтерський рух, направлений на відбудову української армії, а також нагородили волонтерів, які з перших днів конфлікту на Сході допомагають усім необхідним.

Більш докладно ознайомитись та подивитись відео заходу можна на сайті “Ветерани.UA”