В Іванківському центрі реабілітації виховують патріотів

Дата: 13.11.2018 Переглядів: 97

Фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, нещодавно організували  інформаційну зустріч та захід з патріотичного виховання із залученням учнів дев’ятих класів загальноосвітньої школи.

Під час інформаційної зустрічі, проведеної спільно з представником Іванківського районного центру зайнятості, фахівці центру ознайомили учнів дев’ятих класів з історією створення центрів соціально-психологічної реабілітації населення в Україні та поінформували підлітків про головні напрями та форми роботи ЦСПР у сучасних умовах. Зі слів учнів їм до вподоби така діяльність: «цікава, креативна, відповідальна і дуже творча».

Наступною частиною заходу була екскурсія до музею АТО, розташованому в центрі реабілітації, де  зібрані цікаві факти, фотоматеріали, різні експонати, передані безпосередньо бійцями нашого району. Учні побачили «наяву», в яких умовах проживають захисники, їх зброю, «обладунки» та так звані сюрпризи з протилежного боку. Чи найбільше вразив присутніх стенд, присвячений загиблим героям Іванківського району. Серед них – 19 річний Олег  Габорак. Учні з захопленням та подивом в очах слухали про його життя, трагічну загибель, з повагою тримали  в руках його речі.

Користь таких екскурсій полягає в тому, що вони дають можливість  дітям засвоювати  інформацію реальної дійсності війни, що точиться на сході України. Це сприяє розширенню дитячого кругозору, вмінню аналізувати події оточуючого середовища й робити правильні висновки.

Такі заходи виховують, допомагають освоїтися та адаптуватися дитині в сучасному світі, допомагають виробити шанобливе ставлення до нашої славетної історії та її героїв.

Про це повідомляє фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко