В Івано-Франківську обговорили питання надання медичної допомоги учасникам АТО

Дата: 24.11.2017 Переглядів: 88

Представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець  23 листопада взяв участь у нараді з керівниками закладів охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, що проводилась під керівництвом заступника голови Івано-Франківської  облдержадміністрації Ігоря Пасічняка. 

Участь у заході взяли голови райдержадміністрацій, керівники профільних підрозділів ОДА,  керівники центрів допомоги учасників АТО з районів та ветерани війни.

На нараді відзначили, що  медичний супровід бійців є пріоритетним завданням у роботі всіх відповідних структур.

За медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області за весь період АТО звернулося 4372 військовослужбовців та 6642 демобілізованих учасники АТО, з яких госпіталізовано 1048 та 1604 осіб відповідно. Прооперовано ж 130 і 85 осіб.

За психологічною та психіатричною допомогою  за весь період звернулося 86 військовослужбовців та 11 демобілізованих бійців.

У своєму виступі Володимир Веркалець звернув увагу присутніх також і на  право безкоштовного лікування  всіх учасників бойових дій та інвалідів війни, і особливо наголосив на відповідальному ставленні до членів сімей загиблих, які звертаються за медичною допомогою.

Учасники  наради домовилися проводити такі зустрічі регулярно.