В. Марченко відвідав обласний підрозділ Держгеокадастру

Дата: 13.02.2018 Переглядів: 105

Відбулася робоча зустріч керівників Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичній операції  та Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

За ініціативи керівництва Служби 12 лютого відбулась робоча зустріч у Головному управлінні Держгеокадастру Київській області (м. Київ, вул. Серпова, 3/14) за участю заступника Голови державного органу Вячеслава Марченка, заступника директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Руслана Кучука та головного спеціаліста сектору у Київській області Миколи Перебойчука.

Під час зустрічі очільниця обласного підрозділу Держгеокадастру Людмила Приходько поінформувала про те, що вже понад 10 000 учасників АТО Київщини реалізували своє право на отримання земельних ділянок, попри те, що ситуацію з наданням земельних ділянок ускладнює бажання учасників АТО міста Києва та інших областей отримати земельну ділянку саме у Київській області.

Також вона зазначила, що незважаючи на те, що приватизація сільськогосподарських земель триває вже понад 25 років, упродовж усього часу з кінця 2014 року і до сьогодні винаходилась можливість надавати учасникам бойових дій АТО земельні ділянки.

Варто зазначити, що інформація про вільні земельні ділянки під садівництво, що зарезервовані для учасників АТО, знаходиться у вільному доступі на офіційному веб-сайті ГУ Держгеокадастру у Київській області.

Представників Служби цікавили питання щодо орієнтовної площі земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у державній власності і могла б бути надана учасникам АТО. Отримані відповіді і на проблемні питання, які постають перед учасниками АТО у процесі пошуку земельних ділянок.

Також обговорено питання щодо механізму надання земельних ділянок учасникам АТО після передачі земель сільськогосподарського призначення у власність об’єднаним територіальним громадам.

На завершення зустрічі, Вячеслав Марченко висловив побажання, аби Служба була краще поінформована про заходи з вручення державних актів на землю учасникам АТО, та сподівання на подальшу плідну співпрацю.