В Одесі дітям учасників АТО та переселенців вручили конфісковані велосипеди

Дата: 04.07.2016 Переглядів: 127

Про це повідомляє завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

241829962 липня на площі перед Одеською обласною державною адміністрацією М.Саакашвілі провів урочисте вручення першої сотні велосипедів дітям бійців АТО та дітям вимушених переселенців.

Всього в Одеську область компанією “Азимут” передано 2500 велосипедів для дітей різного віку. 400 велосипедів планується передати в найближчий тиждень, а решту – протягом місяця.

Голова Одеської ОДА нагадав, що апеляційний суд продовжує розгляд справи стосовно вилучених контрабандних велосипедів, які суд раніше відмовився передати дітям Одеської області. “Ми будемо боротися в суді, щоб велосипеди були передані для дітей. Ми розуміємо, що вони їх б не знищили, а просто перепродали, а гроші поклали б до своєї кишені. Ми впевнені і розуміємо, що це неправильно “, – підвів підсумок М.Саакашвілі.

98uikFRBsyY (2)Сектор Служби в Одеській області та Центр допомоги учасникам АТО були одними із ініціаторів передачі конфіскованих велосипедів дітям учасників АТО, дітям переселенців та іншим малозабезпеченим верствам населення області.

.