В Одесі проведено «Марафон пам’яті»

Дата: 14.04.2017 Переглядів: 189

В Одесі ветерани та волонтери громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Одещини» організували та провели комплекс заходів під назвою «Марафон пам’яті», присвячений початку проведення антитерористичної операції на Сході України та вшануванню пам’яті загиблих побратимів.

Перший день заходу розпочався благодійним показом в кінотеатрах міста документального кінофільму «Воїни духа». Більше 300 учнів одеських шкіл мали можливість переглянути цей національно-патріотичний фільм та поспілкуватись з його героями – військовослужбовцями 79-ї бригади та 90-го окремого батальйону. Перед учнівською молоддю також виступив одесит Валерій Норенко, учасник оборони Донецького аеропорту, кавалер ордена Богдана Хмельницького  III  ступеню.

 

 

 

 

Протягом наступного дня під керівництвом та за безпосередньої участі волонтерів Олександра Дубиненко та Вікторії Бондаренко в сквері Героїв Небесної Сотні одеситам була продемонстрована пересувна фотовиставка присвячена 3-ї річниці початку бойових дій на Сході, яка супроводжувалась військово-патріотичними піснями та мелодіями.

Продовжився захід проведенням всеконфесійного молебну за загиблими воїнами – земляками біля закладного каменю, де планується спорудити Меморіал загиблим в АТО одеситам та мешканцям області. На цьому місці організатори заходу передбачили та розмістили фотокартки загиблих бійців, які віддали своє життя на Сході України за територіальну цілісність нашої держави.

Після завершення марафону фотографії та представленні експонати були переданні до Військово-історичного музею.

Будемо гідні наших героїв та завжди пам’ятатимемо вірних синів України!