В Одесі відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2016 Переглядів: 120

21 листопада 2016 року, з нагоди Дня Гідності і Свободи на честь доленосних для України подій Помаранчевої революції і Революції Гідності відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.

t-shevchenkoПід звуки військового маршу відбулася урочиста хода, після якої одесити вшанували пам’ять тих, хто боровся за незалежність України. Один із учасників церемонії поклав до підніжжя постаменту Великому Кобзареві фотографії своїх загиблих друзів на Майдані – Андрія Мовчана та Устима Голоднюка.

У заході  разом з представниками влади та громадськості, Збройних Сил України та духовенства, активістами, воїнами АТО, волонтерами взяв участь представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Одеській області Микола Сторожук.

Ще одна церемонія покладання квітів відбулася біля пам’ятного знаку Небесній сотні.

zahybli-majdanovtsiВ цей же день, біля пам’ятника Дюку, що на Приморському бульварі, виконуюча обов’язки голови Одеської ОДА Соломія Бобровська, яка була безпосереднім учасником Революції Гідності, відкрила виставку «Під захистом українських військових». У своєму виступі вона призвала не забувати ті цілі та задачі, які ставили перед собою майданівці, та боротися за їх втілення. І – вірити в кінцеву перемогу, як вірять в неї учасники подій на Майдані, як вірять українські воїни, які сьогодні протистоять російській агресії.

himn-ukrajinyПрисутні вшанували пам’ять героїв України хвилиною мовчання та виконали Гімн України. Потім бажаючі мали можливість виступити у «відкритого» мікрофону, де вони згадували ті події, які вже стали історією.

 

vystavka-2