В Одесі вшанували родини загиблих учасників АТО

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 190

З нагоди відзначення Дня захисника України 12 жовтня 2017 року в будинку представництв Одеської обласної ради відбувся урочистий прийом керівництвом області родин загиблих воїнів у російсько-українській війні.

На початку зустрічі всі присутні вшанували пам’ять воїнів-Героїв хвилиною мовчання.

“Вони не мріяли бути героями, вели звичайне життя і точно не хотіли війни. Проте, за першим покликом пішли захищати Батьківщину. Вони віддали найдорожче, що є у людини – життя. Вони герої! Герої і Ви!», – зазначив у своїй промові Максим Степанов.  Також очільник ОДА повідомив, що наразі розробляється нова обласна програма допомоги учасникам АТО і членам родин загиблих воїнів, де буде суттєво підвищена та розширена складова їх соціального захисту.

У своєму виступі представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Одеській області, полковник запасу Микола Сторожук зазначив: «Говорять, що час лікує рани, але ми знаємо, що материнське серце, серце дружини, ніколи не змириться з втратою дитини, чоловіка. Ми знаємо, що ви майже щодня розмовляєте зі своїми дітьми, чоловіками, ділитись з ними своїми проблемами, розказуєте про успіхи їх дітей, ваших внуків, рідних та близьких! А дехто з вас не перестає чекати на їх повернення до рідної домівки. Низький вам уклін та людська пошана! Давайте бути гідними наших земляків – героїв, передавати із покоління в покоління про їх самовідданні вчинки, військову доблесть, мужність та патріотизм, а підтвердженням цього є Ви, їх бойові нагороди та спогади побратимів».

Перед присутніми з концертною програмою виступили народний артист України Микола Свидюк та представники Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських сил Збройних Сил України.

По завершенні концертної програми всім присутнім були врученні цінні подарунки та квіти.

Зазначений захід відбувся за пропозицією Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та безпосередньої організації Департаментом соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації.