В Службі зустрічали героїв АТО – учасників марафону Морської піхоти США

Дата: 09.11.2016 Переглядів: 89

В приміщенні Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 8 лютого відбулася зустріч першого заступника Голови Служби Ігора Мальцева з військовослужбовцями, які були учасниками марафону Морської піхоти США – Вадимом Свириденко, Вадимом Мазніченко, Дмитром Фісенко та Павлом Степановим.  Всі вони проходили службу в зоні АТО, захищали нашу державу від ворога, отримали серйозні поранення та ампутації різного ступеня тяжкості, а тепер повертаються до життя після тривалого періоду реабілітації.

У зустрічі взяли участь голова громадської організації “Українська асоціація інвалідів АТО” Сергій Тріскач та прес-секретар цієї громадської організації Катерина Машко, яка була співорганізатором участі наших військових у марафоні та пробігла дистанцію марафону поруч з ними, а також представники Служби.

20161108_153832Учасники АТО поділилися своїми враженнями від участі у марафоні, підтримки американців та зустрічі з Президентом України після повернення з США. До речі, як сказав Сергій Тріскач, Петро Порошенко підтримав ініціативу учасників АТО, які отримали поранення під час бойових дій, щодо відкриття в Україні офісу уповноваженого Президента з надання допомоги у реабілітації українським військовим, котрі були  поранені в зоні проведення АТО (про це повідомляється на сайті Президента України).

Головною темою зустрічі стало обговорення питань підтримки розвитку ветеранського руху та реабілітації наших військових. Говорили про те, що схожі спортивні змагання можуть відбутися найближчим часом і в нашій країні, і саме такий спосіб реабілітації дуже мотивує воїнів відчувати себе потрібними і повноцінними. Під час зустрічі йшла мова про Ігри Нескорених, які відбудуться восени 2017 року у Канаді.

Тож роботи попереду багато, потрібна воля і бажання находити нові можливості для повернення до мирного життя тих, хто нас захистив, віддавши своє здоров’я. Сторони домовились про плідну співпрацю у досягненні спільної мети – створенні ефективної програми реабілітації поранених військовослужбовців. І в цьому, зауважив Ігор Мальцев, дуже важливо об’єднання зусиль громадських організацій і державної влади.  Він  подякував хлопцям за їх мужність і силу духу та нагородив “незламних” героїв грамотами Служби.

20161108_160153