В Українському кризовому медіа-центрі розглядалися питання реабілітації поранених бійців АТО

Дата: 12.11.2015 Переглядів: 313

12 листопада в Українському кризовому медіа-центрі (Український Дім, вул. Хрещатик, 2) відбувся прес-брифінг українських військових з обмеженими фізичними можливостями, які отримали поранення в зоні АТО.

В Україні дуже гостро стоїть проблема фізичної реабілітації українських військових, які отримали поранення на службі в зоні АТО. Про це говорили на брифінгу “Чи є життя після війни”.

Перед учасниками заходу виступили військовослужбовці 25-ої окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Віктор Легкодух, Роман Панченко та Сергій Калитюк, які розповіли про себе, поділилися своїм досвідом життя після важкого поранення, а також виказали свої думки з приводу важливості фізичної реабілітації для постраждалих бійців.

На заході виступили Олеся Каландяк, член правління Української асоціації фізичної терапії, фізичний терапевт військово-медичного центру Західного регіону, координатор проекту USAID з реабілітації “Team Ukraine”, а також Всеволод Стеблюк, радник міністра оборони України, полковник медичної служби, які висвітили загальні проблеми розвитку напрямку реабілітації поранених в Україні. Головні проблеми вони бачать у відсутності нормативно-правової бази, системи підготовки та навчання фізичних терапевтів – реабілітологів. Інші виступаючі говорили про те, що фізична реабілітація має здійснюватись в комплексі з психологічною, адже спочатку потрібна віра в себе, підтримка душі.

На заході був присутній представник Державної служби.

Більше на сайті кризового медіа-центру