Валерій Логінов: питання соціального захисту ветеранів АТО – найважливіші

Дата: 21.11.2017 Переглядів: 141

16 листопада 2017 року працівники та слухачі Державної установи “Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських” зустрілися з представниками Житомирської обласної спілки правоохоронців учасників АТО ГО «Порядок», а також завідуючим Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції В. Логіновим.

“Серед працівників і слухачів Житомирського навчального центру підготовки поліцейських чимало тих, хто у той чи інший час виконував службові обов’язки у зоні проведення антитерористичній операції на сході України. Відтак, напередодні Дня Гідності та Свободи ми  ініціювали зустріч з людьми, які безпосередньо мають відношення до тривожних подій на Сході України, а після повернення до мирного життя опікуються питаннями правового та соціального захисту ветеранів і учасників АТО”, – розповів начальник Житомирського НЦПП Національної Поліції Максим Каптенко.

Учасниками зустрічі стали представник Служби Валерій Логінов та активісти місцевої громадської організації «Порядок» Сергій Поплавський і Дмитро Тимофієнко, працівники та слухачі поліцейського навчального закладу.

Зокрема офіцер відомої 95-ї бригади Валерій Логінов, який повернувся до бригади з першою хвилею мобілізації, поділився спогадами про те, як разом з побратимами під ворожими обстрілами утримували Донецький аеропорт, як зазнав поранень і залишився в строю, як у ролі командира підрозділу відводив бійців від лінії фронту, та про інші болісні моменти неоголошеної війни. Розповів він також про загибель побратимів та поділився власним військовим досвідом. Його розповіді були підкріплені демонстрацією документальних відеороликів з місць тих подій.

Окрім того, Валерій Логінов повідомив про завдання державного відомства, представником якого він є сьогодні. Від імені Голови Служби присутнім на зустрічі поліцейським – учасникам АТО за стійкість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків під час захисту незалежності, територіальної цілісності України було оголошено Подяки.

Серед іншого учасники зустрічі дізналися про діяльність житомирської обласної громадської організації «Порядок», яка безпосередньо займається захистом прав чинних правоохоронців – учасників антитерористичної операції.