Велопробіг стартував! Зустрічайте!

Дата: 16.08.2016 Переглядів: 183

День перший.

16 серпня з м. Ужгорода стартував ветеранський велопробіг за маршрутом Ужгород ­– Київ, присвячений 25–річчю Незалежності України.

03На площі Народній м. Ужгорода біля пам’ятника Т. Шевченку зібралося близько 30 осіб – учасники ветеранського велопробігу, представники місцевої влади, громадськості, ветерани, учасники антитерористичної операції та мешканці міста.

Як розповіли організатори, зареєструвалися і стартували з обласного центру Закарпаття учасники з різних регіонів України, серед яких ветерани війни в Афганістані, учасники антитерористичної операції та просто аматори велосипедного спорту.

Від Державної служби на старт вийшов “афганець” Іван Анатолійович  Балашов, завідувач сектору Служби в Закарпатській області. Пліч-о-пліч з ним їхатимуть:

  • Кравчук Юрій Олексійович, депутат міської ради міста Мукачева;
  • Дидяк Микола Богданович, учасник бойових дій в ДРА.

05

Дивиться інтерв’ю учасників інформаційному порталу “Новини Закарпаття”

Директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників  антитерористичної операції Лапа С. В. розповів присутнім про велопробіг та його мету, подякував за сприяння та активну участь Громадській організації “Українська асоціація інвалідів АТО” та ветеранам Закарпаття, побажав учасникам велопробігу хорошого старту, сприятливої погоди, яскравих позитивних емоцій, вдалого проходження маршруту.

З вітальним словом виступили заступник голови Закарпатської облдержадміністрації
Петік О.В  та в.о. голови м. Ужгород  Білак О.П.

10Рівно о 8-їй ранку учасники велопробігу вирушили по заданому маршруту в сторону Львова через Верецький перевал – там передбачена перша ночівля групи.

Дивіться також відео на 5 телеканалі  та I Національному. Про початок велопробігу   повідомляють  інформаційне агентство “UNN” , інформаційний портал “Перший Житомирський”, електронне видання “День.Kyiv.ua”

Передбачається, що зупинки будуть у Стрию, Львові, Почаєві, Рівне, Новоград-Волинському, Житомирі.