Ветеранів ВСВВ приймали в Посольстві В’єтнаму в Україні

Дата: 06.02.2018 Переглядів: 133

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Молдові пана Нгуен Ань Туана та аташе с питань оборони старшого полковника Нгуен Дінь Фука ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни взяли участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята «ТЕТ».

В урочистостях взяли участь представники дипломатичного корпусу, члени товариства «Україна-В’єтнам», українські ветерани в’єтнамської війни,  представники в’єтнамської діаспори з різних регіонів України, учні спеціалізованої школи № 251 з поглибленим вивченням англійської мови  м. Києва ім. Хошиміна, а також молодіжні колективи художньої самодіяльності шкіл м. Васильків.

Офіційну частину розпочав  пан Посол, який розповів про стан співробітництва між нашими країнами в різних галузях, у тому числі і співпраці між громадськими організаціями України та СРВ та окреслив перспективи їх подальшого розвитку та поглиблення.

Окремо, пан Нгуен Ань Туан привітав присутніх на заході українських ветеранів, які у важкі роки війни приїхали до В’єтнаму, щоб надати допомогу у захисті їхньої Батьківщини, висловив щиру вдячність за їх ратний подвиг та високий професіоналізм, а також подякував за надану підтримку і допомогу, як у роки боротьби, так і в мирний час.

Після завершення офіційної частини українські ветерани в’єтнамської війни мали можливість у дружній та неформальній обстановці поспілкуватись зі своїми в’єтнамськими колегами, які об’єднались в Асоціацію ветеранів В’єтнаму в Україні і на сьогоднішній день проживають в різних регіонах, згадати ті важкі і незабутні часи та пом’янути загиблих, визначити шляхи подальшої співпраці.

У подальшому відбулися виступи українських та в’єтнамських колективів художньої самодіяльності. Свою майстерність показали як дорослі виконавці, так і школярі з Києва та Василькова.

Захід пройшов на високому рівні та сприяв подальшому розвитку братніх дружніх стосунків між народами та ветеранськими організаціями двох країн.