Ветеранський велопробіг прибув на Рівненщину

Дата: 20.08.2016 Переглядів: 165

Учасники ветеранського велопробігу на честь 25-річчя Незалежності України подолали половину шляху від Ужгорода до Києва.  

Про це кореспондентові УКРІНФОРМУ повідомив один з організаторів та безпосередній учасник велоподорожі Іван Балашов.

“Сьогодні ми проїхали 85 км з Кременця до Рівного. Почалася друга половина нашого більш як 800-кілометрового маршруту. Вчора ж нам вдалося подолати рекордну відстань – 176 км”, – зазначив Балашов.

Біля Рівного учасників велопробігу зустріли близько 20 місцевих спортсменів – ветеранів-афганців. Великою кавалькадою вони проїхали вулицями облцентру, де їх хлібом-сіллю зустрічали дівчата в національних костюмах. Мандрівники побували на алеї в центрі міста, де встановлений пам’ятний знак на честь загиблих героїв АТО, а також біля пам’ятника воїнам-афганцям.

“Це абсолютно незвичайні почуття – зустрічатися в різних містах України з незнайомими людьми, які чекають нас, вітають наш велопробіг. Надзвичайно приємні враження в усієї нашої команди. Окремо хочемо відзначити роботу поліції, яка нас супроводжує на маршруті, “передаючи” від екіпажу до екіпажу. Хлопці працюють чітко, поводяться ввічливо – ніякого порівняння з колишньою міліцією!” – підкреслив Балашов.

Як повідомлялося, велопробіг ветеранів війни в Афганістані розпочався в Ужгороді 16 серпня. Маршрут пролягає через Стрий, Львів, Почаїв, Кременець, Дубно, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир. Планується, що 24 серпня – День Незалежності України ветерани зустрінуть у Києві біля пам’ятника воїнам-афганцям.

Читайте про це також на інформаційно-аналітичному порталі “Четверта влада”, електронному виданні “Ogo.ua”, у газеті “Рівне вечірнє”.