Ветеранський велопробіг, присвячений 25-й річниці Незалежності України

Дата: 16.08.2016 Переглядів: 349

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та Громадською організацією “Українська асоціація інвалідів АТО” за ініціативи ветеранської громадськості Закарпаття проводиться ветеранський велопробіг, який пройде за маршрутом Ужгород – Київ з 16 по 24 серпня 2016 року. Велопробіг присвячується 25-й річниці Незалежності України.  

Велопробіг розпочинається сьогодні у м. Ужгород о 8.00 біля пам’ятника Т. Г. Шевченку, а фінішує у столиці України  24 серпня – у день, коли  на державному рівні було ухвалено Акт проголошення незалежності України.

У заході беруть участь ветерани війни в Афганістані, учасники антитерористичної операції з різних регіонів України.

Від Державної служби на старт вийде “афганець” Іван  Балашов, завідувач сектору Служби в Закарпатській області.

Маршрут велопробігу пройде мальовничими краєвидами України: від Ужгорода до Мукачева, через Верецький перевал до Стрия і  Львова, далі проляже через Броди  і  Дубно  до Рівного, потім через Новоград-Волинський до  Житомира, а далі прямує до Києва, де завершиться біля Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані (вул. Лаврська, 27).

Загалом учасники подолають відстань понад 800 км.

Програма велопробігу передбачає участь ветеранів у покладанні квітів до пам’ятників та місць поховань загиблих в бойових діях, проведення зустрічей з родинами загиблих воїнів та ветеранами війни.

Метою велопробігу є популяризація ідей патріотизму, поваги до ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, вшанування пам’яті учасників антитерористичної операції, загиблих при захисті незалежності Вітчизни, пропагування здорового способу життя.

Подробиці велопробігу будуть висвітлюватись на веб-сайті Служби www.dsvv.gov.ua та на сторинці у Facebook Української асоціації інвалідів АТО https://www.facebook.com/UAassociationATO/

Запрошуємо засоби масової інформації до висвітлення заходу.

Надсилайте  анонси подій, інформаційні матеріали та фото з маршруту на поштову скриньку  press@dsvv.gov.ua та ua.i.ato@ukr.net

 

Прес-служба

тел.: (044) 281-08-38

е-mail: press@dsvv.gov.ua