Ветерани Афганістану та АТО допомагають обласному госпіталю

Дата: 05.02.2018 Переглядів: 99

Більше чверті століття у Хмельницькому працює обласний госпіталь ветеранів війни.  За час свого існування  в обласному госпіталі було надано необхідну допомогу більше 140 тисячам подолянам. Віднедавна,  заклад надає допомогу й демобілізованим учасникам антитерористичної операції. Лікування у шпиталі пройшли вже понад 4 сотні військових.

Протягом останніх років у госпіталі суттєво оновлено матеріально-технічну базу в частині забезпечення сучасним медичним обладнанням. Це дало можливість розширити спектр надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам. Завдяки підвищеної уваги  керівництва області та міста придбано рентгенівський діагностичний комплекс, закуплено монітор для реанімаційного відділення, УЗД-пристрій, дизель-генератор для безперебійного електроживлення та проведено мережу Wi-Fi для комфорту пацієнтів і можливості постійного навчання персоналу. Найближчим часом планується закупівля сучасних ліжок для пацієнтів.

Зараз в госпіталі триває плановий ремонт. У попередні роки було відремонтовано дах, поступово замінюється система водозабезпечення та каналізації.

А вже у березні в госпіталі планується відкрити відремонтоване реабілітаційне відділення на 25 ліжок. Будівельні роботи практично закінчено. Закуплено нові меблі. Проте роботи ще дуже багато.

Як зазначив член правління Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану Дмитро Білоус, воїни – “афганці” та ветерани АТО завжди з прихильністю ставляться до поточних проблем госпіталю.

І зараз, розповідає представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Микола Климюк, за ініціативи громадськості  вже другу суботу поспіль у майбутньому відділенні реабілітації проводять толоку.

Не зовсім “чоловічу” роботу виконували ветерани – мили вікна та двері, підлогу, підфарбовували дверні коробки.

Фактично ветерани допомагали своєму профільному медичному закладу. Минулої суботи 10 членів міської організації ветеранів Афганістану, цієї суботи  загалом 10 чоловік –  ветеранів війни в Афганістані та АТО, представників Державної служби.

Головний лікар госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова висловила подяку ветеранам, громадськості за підтримку та допомогу.