Ветерани Афганістану та АТО зустрілися на Закарпатті

Дата: 27.02.2017 Переглядів: 219

24.02 2017 року у підніжжя Говерли, а саме у гірському притулку «Козмещік» відбулась зустріч ветеранів Закарпаття з ветеранами АТО та спортсменами Житомирщини.

Закарпатську сторону представляли Іван Балашов – заступник начальника Західного міжрегіонального відділу Служби та Ян Руснак – активіст Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО. Від Житомирщини були Руслан Кравчук – головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Служби, ветерани громадських об’єднань «Атошнік», група само- та взаємодопомоги “Гуртом легше” м. Коростень, спортсмени клубу «Полісся».

З самого ранку ветеранами був здійснений марш-кидок (7.5 км) безпосередньо до г. Говерла (2061 метр). Нажаль сходження не відбулось. Завадили вкрай важки погодні умови: сильний вітер з дощем, суцільна ожеледиця. Не допомогло навіть спеціальне гірське спорядження.

Після повернення у притулок ветерани в дружній теплій обстановці провели сумісний захід: обмінялись досвідом роботи з ветеранами, намітили шляхи подальшої співпраці та подарували один одному сувеніри. Іван Балашов відмітив роботу Руслана Кравчука і по даному заходу, і по організації ветеранського велопробігу у 2016 р. за маршрутом Ужгород – Київ в межах Житомирської обл. В той же день, після від’їзду, закарпатські ветерани взяли участь у волонтерській ярмарці у м. Рахів, а  25 лютого ветерани Житомирщини успішно підкорили  г. Петрос (2020м).