Ветерани АТО – дітям переселенців

Дата: 24.10.2017 Переглядів: 41

22 жовтня 2017 року в м. Херсоні відбулося урочисте відкриття дитячого спортивного майданчика на подвір’ї між гуртожитками на вул. Комкова, в яких живуть переселенці з тимчасово окупованих територій АР Крим та Донбасу.

Ініціатива подарувати дітям сучасну грально-спортивну зону належить ветерану АТО Артему Кириченку, який сам проживає в одному з цих гуртожитків, де мешкає 87 дітей переселенців, а також є й інші діти.

Фінансову підтримку у створенні майданчика надала обласна організація «Червоного Хреста», яка протягом двох років реалізує проект, ідея якого об’єднати сім’ї переселенців та сім’ї демобілізованих.

Квінтесенцією проекту стало встановлення учасниками АТО дитячого майданчика у дворі гуртожитків, де досить компактно живуть родини внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, до реалізації благородної справи долучився волонтер,  почесний громадянин Херсона Григорій Янченко, завдяки якому на майданчику з’явився турнік.

«Обласна державна адміністрація приділяє багато уваги вихованню молодого покоління, зокрема створенню умов для занять спортом. Висловлюємо вдячність організаторам за значний вклад у важливу справу забезпечення дітям належних умов для фізичного розвитку, здорового способу життя та щасливого дитинства», — зазначив у вітальному виступі головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Любченко.