Ветерани АТО і НАТО зустрінуться на футбольному турнірі напередодні Дня захисника України

Дата: 10.10.2018 Переглядів: 63

У суботу, 13 жовтня, на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Чапаєвці (Столичне шосе, 50, м. Київ) пройде Перший міжнародний футбольний турнір за участю військових НАТО та ветеранів антитерористичної операції.

Федерація футболу учасників АТО за підтримки ФК «Динамо» (Київ) готується до проведення Міжнародного чемпіонату серед ветеранів-учасників бойових дій.

У п’ятницю до столиці України прибудуть ветерани з Норвегії та Данії, які представлятимуть свої країни на футбольній арені. Вони відгукнулись на запрошення української сторони і візьмуть участь у дружньому міжнародному турнірі.

Даний турнір є одним із підготовчих в ході роботи над форматом Міжнародного чемпіонату серед ветеранів, організаторами якого виступають Україна, Норвегія і Данія. Крім цих трьох збірних, свою участь підтвердили команди ветеранів з Польщі, Англії, Франції, Іспанії, а також збірна Балтійських країн.

Великий весняний турнір, який пройде в травні 2019 року, буде зіграний на полях бази «Динамо» в Чапаєвці, а фінальний поєдинок прийме стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. Крім того, турнір буде приурочено ще й до 5-ї річниці створення Федерації футболу учасників АТО.

Товариський турнір між збірними України, Норвегії та Данії 13 жовтня стане прекрасною репетицією перед фіналом Кубка Героїв АТО, який відбудеться у День захисника України, про що повідомлялось на сайті Служби.

Слід зазначити, що важливою метою подібних турнірів ветеранів є спортивна реабілітація учасників бойових дій, а також налагодження міжнародних зв’язків і партнерства.

У п’ятницю, 12 жовтня, у Медіа-центрі «Динамо» на стадіоні  ім. В.  Лобановського, о 21:00, відбудеться прес-конференція організаторів та команд із Норвегії та Данії.

Організатором турніру є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” за сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За інформацією Голови ВГО УКРАЇНЦІ-РАЗОМР. Руденка