Ветерани АТО прагнуть стати “Лідерами місцевих змін”

Дата: 06.02.2018 Переглядів: 207

У місті Миколаєві 3 лютого відбувсь тренінг “Лідери місцевих змін” для  представників організацій ветеранів антитерористичної операції, учасників бойових дій, ветеранів-прикордонників.

Це вже другий захід, що проводиться у місті силами “Школи державного управління” (громадське об’єднання “Інститут суспільно-економічних досліджень”, Київ). Попередня програма (осінь 2016 року) складалась з серії тренінгів та роботи з експертами, участь в ній дала багато практичних знань та навичок громадським активістам щодо адвокації, інструментів моніторингу бюджетних коштів,  локального фандрейзингу (залученню ресурсів), розробки та управління грантовими проектами.

Головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Павло Саєнко, ветеран АТО, учасник бойових дій, який вже вдруге навчається у школі державного управління, говорить, що у сучасних умовах потрібно постійне вдосконалення отриманих знань та навичок.

Цього разу, на прикладі досягнень та основних напрямків діяльності “Асоціації учасників та інвалідів АТО” (керівник О. Терещенко) за допомогою тренінгових вправ, “мозкового штурму” було визначено ключові зони уваги на 2018 рік та перші важливі кроки діяльності громадського об’єднання на найближчий місяць. Участь в тренінгу активістів дружніх організацій “афганців” та ветеранів-прикордонників дає змогу розширити взаємодію між ветеранами різних поколінь, сприяє консолідації руху ветеранів.

Тренер та керівник проекту “Школа державного управління” Вікторія Мришук, за підсумками зустрічі, відзначила успіхи розвитку “Асоціації учасників та інвалідів АТО” за минулий рік та дала “домашні завдання для розвитку на робочому місці”.

Дивиться відео про захід.