Ветерани АТО з дружинами проходять реабілітацію в монастирі

Дата: 26.10.2017 Переглядів: 168

З метою духовного та психологічного відновлення, кращого розуміння самих себе, подолання конфліктів у сім’ї колишні воїни АТО та їхні дружини пройшли курс реабілітації в Гошівському монастирі “Згромадження сестер Пресвятої родини” на Івано-Франківщині. Тут побували колишні військові з Івано-Франківської, Житомирської, Запорізької, Київської та Львівської областей.

Таку акцію організувала  Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Тривала вона з 16 по 24 жовтня 2017 року.  Упродовж цих днів подружжя військових брали участь у богослужіннях, приступали до Таїнств Сповіді та Євхаристії, слухали духовні науки священиків і розповіді про історію та діяльність монастиря сестер Пресвятої родини.

Фізичні сили реабілітанти відновлювали завдяки масажу, щоденній ранковій зарядці, грі в теніс і волейбол. Відповіді на свої нагальні питання вони отримували на психологічних тренінгах та під час індивідуальних бесід із психологами. На таких зустрічах подружжя вчилися налагоджувати міжособистісні взаємини, зменшувати напруженість та правильно долати конфлікти у стосунках.

У вільний час родини військових слухали виступ співочої священичої сім’ї, побували в Гошівському монастирі отців василіан на Ясній горі, на скелях Довбуша, відвідали криївку у м. Долина, ознайомилися з експонатами Центру Вигодської спадщини.