Ветерани АТО залучаються до національно-патріотичного виховання молоді

Дата: 06.04.2018 Переглядів: 157

За ініціативи голови ГО «Ветерани АТО Лиманщини» Володимира Калюжного, підтримки і організації заходів Курисівською сільради та за сприяння  Лиманської райдержадміністрації та райради в селі Курісове пройшла низка якісно підготовлених заходів з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Розпочалися заходи з проведення виховної години в Курісовській загальноосвітній школі, в якій традиційно цього дня відбувається шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Під час спілкування між запрошеними ветеранами АТО та учнями вдалося досягти невимушеного діалогу та довіри. Говорили про все. І про війну, і про навчання, і про майбутнє.

Давши старт грі «Сокіл-Джура», учасники українсько-російської війни передислокувалися до Петрівського державного аграрного технікуму, де взяли участь у зворушливому дійстві, присвяченому воїнам-добровольцям. Гарний сценарій і висока артистична майстерність студентів розчулила всіх присутніх. По завершенню заходу голова Лиманської РДА  нагородив почесними грамотами 9-х студентів та викладача технікуму за достойний вчинок – здачу крові для поранених бійців, які нині перебувають на лікуванні в Одеському військовому шпиталі, а від воїнів-добровольців голова ГО “Об’єднання Добровольців Одещини” Олег Сімашко подарував відважним молодим патріотам пам’ятні монети.

Також, від депутатів райради колективу технікуму було подаровано необхідний для військової підготовки майбутніх воїнів сертифікат на придбання навчального макету автомата АК-47, а Віталію Кісю, який отримав важке поранення під Савур-Могилою в серпні 2014 року – сертифікат на придбання спортивного луку для повноцінної підготовки до участі у Національних Іграх Нескорених.

Наступною акцією цього дня стала закладка Парку Героїв. Студенти технікуму разом з гостями навчального закладу висадили 60 кленів. Висадку дерев продовжили і в Парку Слави, навколо пам’ятників загиблим сільчанам у роки Другої світової війни та героїчно загиблому учаснику АТО на сході України Михайлу Святковському, нагородженого посмертно орденом «За мужність» III ст.

За підсумками першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») учасники АТО вручили грамоти кращим козачатам та подарували школі гру “Українська революція 1917-1921”.

За  доброю традицією, після завершення заходів, всі разом покуштували справжнього козацького куліша від гостинних курісовчан.

Про це інформує Микола Сторожук, завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби.