Ветерани мають отримувати якісні послуги незалежно від того, надає їх представник державної установи чи громадської організації

Дата: 04.07.2019 Переглядів: 253

На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк) під час наради за участю спеціалістів, психологів, що працюють в громадських об’єднаннях, медиків державних установ та членів Ізраїльської коаліції травми.

«Завдання Мінветеранів – вибудувати систему ефективного надання послуг ветеранам та членам їхніх родин, налагодити роботу таким чином, аби представники державного та недержавного секторів не дублювали функції один одного», – наголосила заступниця Міністра.

Менеджер міжнародних проєктів Ізраїльської коаліції травми Макс Голденберг зазначив, що коаліція має чималий досвід організації та координації роботи фахівців, які працюють з ветеранами та членами їхніх родин.

«В нас є програма із координації та структурування діяльності спеціалістів із різних органів влади та громадських організацій. Всі залучені особи та установи координує Центр стресостійкості і дозволяє не лише економити ресурс та гроші, але й робити рівень та об’єм надання допомоги максимально якісним», – розповів Макс Голденберг.

На думку заступниці Міністра, така модель взаємодії державних установ та громадських організацій і в нашій країні може дати високий результат. Прикладом спільного майданчика, на її переконання, можуть стати Ветеранські простори.

«Представники державного та недержавного сектору зможуть одночасно перебувати у Ветеранському просторі. Спільно консультувати ветерана й надалі надавати весь спектр допомоги, якої він потребує із залученням різноманітних фахівців», – додала Оксана Коляда (Гаврилюк).

Вона також підкреслила, що проєкти розраховані на допомогу ветеранам, які запроваджують громадські організації, цілком можуть бути профінансовані саме з бюджету, шляхом подання їх на конкурс та перемоги в ньому.

Про це йдеться на сайті Мінветеранів.